Jewellery and precious metal items

Number of items: 168

Korall nyaklánc, jelzett ezüst (Ag) kapoccsal, h: 46 cm
22156.

22 000 HUF
59,62
68,75

2 darab csiszolt zafír, 2 x 0,14 ct
22157.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst(Ag) süteményes lapát, jelzett, h: 22 cm, nettó: 67,9 g
22158.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) teáskanál, 8 db, jelzettek, 14,5 és 15,5 cm, nettó: 175 g
22159.

36 000 HUF
97,56
112,50

Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g
22162.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm
22163.

20 000 HUF
54,20
62,50

Szecessziós ezüst (Ag) karaffa. Dianás jelzéssel, jelzett, metszett üveg hibátlan 26 cm üveg dugóval
22164.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zölden pácolt antik pohár, ezüst (Ag) szerelékben, jelzett, m: 8 cm
22165.

2 400 HUF

Lágytojásos vagy fűszeres tálkák kanállal. Jelzett, mesterjegyes SR. össz 108 g
22166.

38 000 HUF
102,98
118,75

Orosz ezüst (Ag) pálinkás pohár szett, 3 darab pohár díszdobozban, jelzett, nettó: 162g
22167.

38 000 HUF
102,98
118,75
10

6 darab kristály italos pohár ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, egyiken lepattanás, m: 9 cm
22168.

16 000 HUF
43,36
50,00

3 darab kristály kehely, kettő darab ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, lepattanással, m: 14-19 cm
22169.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF