https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 138

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
1
12813.

Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12814.

cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
1
12815.

Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm
1
12816.

Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
0
 
Cony Kailer: Szent Szűz Jézussal, Dombornyomott réz lemez. fa alapon 30x43 cm
1
12817.

Cony Kailer: Szent Szűz Jézussal, Dombornyomott réz lemez. fa alapon 30x43 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Férfi és nő. Faragott fa szobor 26 cm
1
12818.

Férfi és nő. Faragott fa szobor 26 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm
1
12819.

Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, öntöttvas szobor, irizáló mázzal. jelzés nélkül, m: 30 cm
1
12820.

Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, öntöttvas szobor, irizáló mázzal. jelzés nélkül, m: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Gyermek bárányokkal, bronzírozott gipsz, m: 23 cm
1
12821.

Gyermek bárányokkal, bronzírozott gipsz, m: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Akt. Ón szobor, jelzés nélkül, m: 15 cm
1
12822.

Akt. Ón szobor, jelzés nélkül, m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm
1
12823.

Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm
1
12824.

Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment