Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 138
3222381
12765
479
360000
Sculptures, statuettes, plaques
360 000 HUF
3268543
12766
479
90000
Sztrákos László (1954): Várakozás. Patinázott bronz, márvány talapzaton, művész példán 1/1, jelzett, m: 28 cm
90 000 HUF
3263286
12767
479
55000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett a talpán, illetve címkével a talpazaton, m: 29 cm
55 000 HUF
3272638
12768
479
cca 1900, Jézus dombormű, keretben, 6,5x6 cm
5 000 HUF
3272833
12769
479
Nagy Sándor (1923-2017): Idolok. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, egy laza darabbal, 29x17 cm
20 000 HUF
3263290
12770
479
26000
cca 1900, Kendős nő büszt. Festett terrakotta, jelzett, kopással, m: 31,5 cm
26 000 HUF
3263292
12771
479
Art deco kalászhordó nő. Sorszámozott, mázas fajansz, kopással, m: 29,5 cm
12 000 HUF
3264975
12772
479
Kucs Béla (1925-1984): Női akt fotelben. Festett kerámia, jelzett, gyári anyaghibával, m: 16,5 cm
6 000 HUF
3265952
12773
479
Papp Zoltán fém fali dísz, bronzírozott alumínium, jelzés nélkül, d: 24 cm
3 600 HUF
3265506
12774
479
Osvaldo Moroder 2 darab troll figura. Faragott fa, jelzett, m: 6-7 cm
6 000 HUF
3266531
12775
479
Karl Perl (1876-1965): Halász. Bronz kisplasztika, márvány talapzatra erősítve, jelzett, 8x5 cm, 15x8 cm
4 000 HUF
3268284
12776
479
3400
Faragott keleti szobor, m: 16 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house