Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 138

12765.

360 000 HUF
975,61
1 125,00

Sztrákos László (1954): Várakozás. Patinázott bronz, márvány talapzaton, művész példán 1/1, jelzett, m: 28 cm
12766.

90 000 HUF
243,90
281,25

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett a talpán, illetve címkével a talpazaton, m: 29 cm
12767.

55 000 HUF
149,05
171,88

cca 1900, Jézus dombormű, keretben, 6,5x6 cm
12768.

5 000 HUF

Nagy Sándor (1923-2017): Idolok. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, egy laza darabbal, 29x17 cm
12769.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900, Kendős nő büszt. Festett terrakotta, jelzett, kopással, m: 31,5 cm
12770.

26 000 HUF
70,46
81,25

Art deco kalászhordó nő. Sorszámozott, mázas fajansz, kopással, m: 29,5 cm
12771.

12 000 HUF

Kucs Béla (1925-1984): Női akt fotelben. Festett kerámia, jelzett, gyári anyaghibával, m: 16,5 cm
12772.

6 000 HUF

Papp Zoltán fém fali dísz, bronzírozott alumínium, jelzés nélkül, d: 24 cm
12773.

3 600 HUF
9,76
11,25

Osvaldo Moroder 2 darab troll figura. Faragott fa, jelzett, m: 6-7 cm
12774.

6 000 HUF

Karl Perl (1876-1965): Halász. Bronz kisplasztika, márvány talapzatra erősítve, jelzett, 8x5 cm, 15x8 cm
12775.

4 000 HUF

Faragott keleti szobor, m: 16 cm
12776.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF