https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 138
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3266363
12801
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
3265833
12802
479
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm
Starting price:
30 000 HUF
3265837
12803
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3264143
12804
479
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3039228
12805
479
0
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm.
Starting price:
19 000 HUF
2998187
12806
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3142691
12807
479
0
140000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
3117525
12808
479
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
2650009
12809
479
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
3094210
12810
479
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
3029924
12811
479
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029933
12812
479
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment