Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 138

Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm
12801.

8 000 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm
12802.

30 000 HUF
81,30
93,75

Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
12803.

3 000 HUF

Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm
12804.

6 000 HUF

12805.

19 000 HUF
51,49
59,38

12806.

16 000 HUF
43,36
50,00

12807.

140 000 HUF
379,40
437,50

12808.

100 000 HUF
271,00
312,50

12809.

100 000 HUF
271,00
312,50

12810.

110 000 HUF
298,10
343,75

12811.

120 000 HUF
325,20
375,00

12812.

120 000 HUF
325,20
375,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF