Art-ceramics
Number of items: 232
3220220
11275
476
Art-ceramics
Várdeák Ildikó: Ugrasztott mázas kínáló. Jelzett, d: 20,5 cm
3 600 HUF
3220227
11276
476
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retro mázas kerámia dísztál, d: 27,5 cm
3 600 HUF
3220959
11277
476
Art-ceramics
Józsa Judit (1974 - ): Fali kisplasztika. Jelzett, 25x24 cm
5 000 HUF
3220899
11278
476
Art-ceramics
Csirkesütő. Mázas fehérfajansz, d: 23 cm, m: 17 cm
2 000 HUF
3215882
11279
476
4800
Art-ceramics
Szardíniai parafával bevont kerámia kancsó, kis kopással, m: 22 cm
4 800 HUF
3215886
11280
476
4800
Art-ceramics
4 800 HUF
3165584
11281
476
4800
Art-ceramics
Gránit mid-century ikebana. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
4 800 HUF
3221090
11282
476
3200
Art-ceramics
Korsó. Alföld, cca 19. sz. vége, mázhibákkal, m: 16 cm
3 200 HUF
3221083
11283
476
3200
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 19. sz. vége, mázhibákkal, m: 13,5 cm
3 200 HUF
3219900
11284
476
Art-ceramics
Szilke. cca 20. sz eleje, Alföld, sérüléssel, m: 21 cm
2 000 HUF
3221038
11285
476
3800
Art-ceramics
Fazék. Ungvár, 19. sz. második fele, sérült, hiánnyal, m: 20,5 cm
3 800 HUF
3221043
11286
476
3400
Art-ceramics
Korsó. Mezőtúr, 20. sz. eleje, kis mázhibákkal, m: 16 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m