Art-ceramics

Number of items: 232

Hummel / Goebel Kislány gitárral "Hapiness". Jelzett, kézzel festett, hibátlan, leírással m: 11 cm
11203.

7 000 HUF
18,97
21,88

Hummel / Goebel furulyázó fiú, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
11204.

7 000 HUF
18,97
21,88

Miskakancsó, Alföld, kis kopással, m: 27 cm
11205.

8 000 HUF

Fekete János (1929-1999): Nagyméretű hármas fali gyertyatartó. Jelzett, feliratos, 32x39 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11206.

10 000 HUF

Lakodalmas tál. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, mázhibákkal d: 44 cm
11207.

9 000 HUF
24,39
28,13
15

Bán Károly zsugorított mázas váza, jelzett, kopással, m: 16,5 cm
11208.

7 500 HUF
20,33
23,44

Bérces Brigitta: Odüsszeusz . Mázas kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29x34 cm
11209.

9 000 HUF
24,39
28,13

Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz pár, jelzett, kis kopással, darabja 15x15 cm
11210.

10 000 HUF

11211.

3 600 HUF
9,76
11,25

11212.

2 000 HUF

11213.

3 600 HUF
9,76
11,25

11214.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF