Art-ceramics
Number of items: 232
3195045
11227
476
3800
Art-ceramics
Péter Mária: Retró tál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
3 800 HUF
3195026
11228
476
4600
Art-ceramics
Király Károly: Retró jelzett gyertyatartó, h: 21,5 cm, m: 11 cm
4 600 HUF
3195029
11229
476
4200
Art-ceramics
Márványosan mintázott iparművész ikebana, jelzett, 17x18 cm
4 200 HUF
3199029
11230
476
3800
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Virágos kerámia fali dísz. Mázas kerámia, hibátlan 15x28 cm
3 800 HUF
3200609
11231
476
4200
Art-ceramics
Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm
4 200 HUF
3200605
11232
476
4200
Art-ceramics
Gránit iparművész váza, cca 1960, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
4 200 HUF
3200618
11233
476
4200
Art-ceramics
Les Gábor nagybányai keramikus: Férfi fej korsó. Jelzett, m: 13 cm
4 200 HUF
3148988
11234
476
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3 800 HUF
3148984
11235
476
3800
Art-ceramics
Retro sorszámozott kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3 800 HUF
3148987
11236
476
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
3 800 HUF
3124290
11237
476
3800
Art-ceramics
Retro német plasztikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3 800 HUF
3023183
11238
476
3200
Art-ceramics
2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m