Art-ceramics Number of items: 232
3237850
11311
476
Art-ceramics
Hummel / Goebel Kislány hegedűvel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, leírással m: 10 cm
6 000 HUF
3237349
11312
476
Art-ceramics
3 600 HUF
3236877
11313
476
Art-ceramics
2 darab antik Hódmezővásárhely butella, közte jelzett 1935-ös darab, m: 12-16 cm
6 000 HUF
3237225
11314
476
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Fejkendős lány. Jelzett, m: 20,5 cm
6 000 HUF
3234118
11315
476
Art-ceramics
3 darabos iparművész kerámia asztali készlet. Gyümölcsös tál, kosár, doboz d: 34 cm, 23x28 cm, 8x10 cm Kézzel festett, mázas, német kerámia. A nagy tál alján lepattanással.
6 000 HUF
3241532
11316
476
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Szüreti jelenet, plasztikus fali dísz, mázas fajansz. d: 30 cm
6 000 HUF
3238780
11317
476
Art-ceramics
Iparművész ugrasztott mázas váza, jelzés nélkül, m: 32,5 cm
5 000 HUF
3238769
11318
476
Art-ceramics
Pesthidegkuti korall mintás falitál, jelzés nélkül, kopással, d: 27 cm
4 000 HUF
3239242
11319
476
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 9 darab figura, m: 17 cm alatt
6 000 HUF
3234191
11320
476
Art-ceramics
Kínai kereskedő figura, mázas, samottos kerámia, XIX. sz. Kissé sérült / Antique Chinese ceramic figure with some faults
6 000 HUF
3233041
11321
476
Art-ceramics
Lakodalmas tál. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérült, pótolt résszel d: 46 cm
6 000 HUF
3233038
11322
476
Art-ceramics
Lakodalmas tál. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérült d: 37 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house