Art-ceramics
Number of items: 232
3221074
11347
476
Art-ceramics
Hollóházi emléktányér, jelzett, mázhibákkal, d: 23 cm
2 400 HUF
3221061
11348
476
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr váza, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 16 cm
2 400 HUF
3221023
11349
476
Art-ceramics
Bagossy Sándor bokály. Jelzett, m: 19 cm
2 400 HUF
3214560
11350
476
Art-ceramics
Régebbi erdélyi bokály, kopásokkal, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3214564
11351
476
Art-ceramics
cca 19. sz. vége, Kőedény fületlen szilke, kis repedésvonallal, m: 16 cm
2 400 HUF
3215385
11352
476
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzés nélkül, zsűri címke maradékával, m: 27 cm
1 000 HUF
3214863
11353
476
Art-ceramics
Iparművész kerámia dísztál, Mázas kerámia, matricával jelzett, kis mázhibával 17 cm
2 600 HUF
3221885
11354
476
500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: retro kerámia váza. Mázas kerámia, hajszálrepedéssel, jelzéssel, kopással, m: 25 cm
3177649
11355
476
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia szárazvirág váza. Fonatos díszítménnyel, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
3 200 HUF
3176960
11356
476
Art-ceramics
Tófej kerámia váza., Kézzel festett, jelzett, hibálan 31 cm
3 000 HUF
3201258
11357
476
Art-ceramics
3 000 HUF
3201220
11358
476
Art-ceramics
Iparművész falitál, kis sérüléssel, d: 29,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m