Number of items: 427
3159315
11536
474
Herendi lány ételt kuncsorgó kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 21,5 cm
10 000 HUF
3193610
11537
474
15000
Herendi malacot fogó lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 13,5x9 cm
15 000 HUF
3214761
11538
474
Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, certifikáttal, dobozában, m: 14,5 cm
16 000 HUF
3181290
11539
474
16 000 HUF
3214779
11540
474
Herendi őzgida. Jelzett, kézzel festett, eredeti dobozában, hibátlan, h: 9 cm
12 000 HUF
3221961
11541
474
12 000 HUF
3214764
11542
474
Herendi papagáj. Jelzett kézzel festett, certifikáttal, dobozában, hibátlan, m: 12,5 cm
12 000 HUF
3218772
11543
474
Herendi tükrös akt, jelzett, restaurált, m: 23 cm
10 000 HUF
3220616
11544
474
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, 11,5x9 cm
10 000 HUF
3214789
11545
474
Herendi cipészfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
10 000 HUF
3181261
11546
474
Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm
10 000 HUF
3177794
11547
474
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m