Number of items: 427
3161022
11608
474
Herendi táncoló figura. Kézzel festett, jelzett, ragasztott 29 cm
1 000 HUF
3221896
11609
474
Herendi virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9x2 cm
1 600 HUF
3182094
11610
474
Herendi Tertia szószkínáló. Jelzett, kopással, 26x21 cm
3 000 HUF
3193611
11611
474
Herendi virágmintás kosárka kínáló. 2. oszt. jelzéssel, d: 13 cm
2 400 HUF
3196112
11612
474
3200
Herendi litofán dísztányér, dobozában, d: 15,5 cm
3 200 HUF
3196102
11613
474
Herendi Viktória mintás fogvájótartó, jelzett, m: 6,5 cm
2 000 HUF
3195395
11614
474
Herendi paradicsommadár mintás tálka. Jelzett, kézzel festett, kopással, d: 15 cm
2 600 HUF
3149078
11615
474
40000
40 000 HUF
3177606
11616
474
40000
40 000 HUF
3219745
11617
474
36000
Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24,5 cm
36 000 HUF
3076299
11618
474
26000
26 000 HUF
3215229
11619
474
30000
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m