Number of items: 427
3218374
11632
474
Zsolnay Pompadour mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
4 000 HUF
3218375
11633
474
4 000 HUF
3218247
11634
474
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett.
6 000 HUF
3218253
11635
474
Zsolnay szószos kínáló és tálaló kínáló tál. kék csíkos, jelzett, hibátlan d: 30 cm
4 000 HUF
3219453
11636
474
Zsolnay eozin mázas dzsámi, jelzett, kis mázhibával, m: 14 cm
4 000 HUF
3152290
11637
474
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
5 000 HUF
2937795
11638
474
6 000 HUF
3198985
11639
474
4400
Zsolnay Lido Hotel 17 darab süteményes tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
4 400 HUF
3194690
11640
474
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
4 000 HUF
3215624
11641
474
Zsolnay hólyagos váza, jelzett, virágmintás díszítéssel, hibátlan, d: 11 cm
2 600 HUF
3217000
11642
474
Zsolnay ékszeres tálka, jelzett, kopással, d: 12,5 cm
3 000 HUF
3217492
11643
474
Zsolnay virágmintás tollazott teás készlet. Klf jelzéssel, kopott, teljes.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m