Number of items: 427
3215386
11656
474
Hollóházi négyoldalas váza. Aranykontúrozott madár- és virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
4 000 HUF
3215855
11657
474
Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, kis mázkopással, m: 8,5 cm
6 000 HUF
3177955
11658
474
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, kopással, h: 9 cm
6 000 HUF
3182088
11659
474
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm, m: 14 cm
6 000 HUF
3182100
11660
474
5 000 HUF
2934804
11661
474
6 000 HUF
3147811
11662
474
3200
2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm
3 200 HUF
3218607
11663
474
Hollóházi 2 darab nyúlpár figura. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
2 600 HUF
3217801
11664
474
Hollóházi hasas bögre, jelzett, m: 11,5 cm
2 000 HUF
3220228
11665
474
Hollóházi retro mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 24 cm
1 800 HUF
3214131
11666
474
Hollóházi balerina + libatolvaj fiú, jelzett, m: 13 cm
2 000 HUF
3215232
11667
474
Hollóházi porcelán hattyú. Aranyozott, részben biszkvit kézzel festett, minimális kopással. m: 12 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m