Number of items: 427

11497.

170 000 HUF
460,70
531,25

11498.

160 000 HUF
433,60
500,00

11499.

160 000 HUF
433,60
500,00

11500.

70 000 HUF
189,70
218,75

11501.

95 000 HUF
257,45
296,88

Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
11503.

100 000 HUF
271,00
312,50

11505.

50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay kisplasztika - Tudós bagoly. Multicolor mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, talpán minimális kopottsággal, m: 27 cm
11507.

16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11508.

9 500 HUF
25,75
29,69

Cmielow pingvin. cca 1960, terv.:Mieczysław Naruszewicz. Jelzett, kis pattogzással, m:15,5 cm
11509.

12 000 HUF

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, lila háttérrel, sérült, javított, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 8/20.
11510.

1 000 HUF
43

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Pár madárral. Jelzett, hátoldalon kissé gyári hibás feliratozással, mázazással, (restaurált?), d: 31 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 2/20.
11511.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF