Number of items: 427

Herendi Viktória mintás oroszlánkörmös kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm, m: 10 cm
11524.

32 000 HUF
86,72
100,00

11525.

28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi Viktória mintás kétfüles kínálótálca. 1943. Plasztikus rózsa díszítményekkel, 2 szirmon sérüléssel, jelzett, 33x25 cm
11526.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi virág mintás porcelán tálaló készlet: leveses, szószos, sültes tálak, össz 4 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
11527.

10 000 HUF

11528.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 22,5 cm
11529.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi 5 darab virágcsokor mintás mélytányér, 1944, jelzett, kopással, d: 25 cm
11530.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi zöld Apponyi mintás kínáló, jelzett, kézzel festett, 28x24 cm
11531.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11532.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel. Jelzett, kézzel festett, d: 13 cm, m: 9,5 cm
11533.

14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi porcelán fehér mázas Madonna, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11534.

14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
11535.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF