Art-ceramics

Number of items: 260

11453.

2 000 HUF

3 darab retro váza, közte jelzett, m: 19-25 cm
11454.

1 800 HUF

Retro iparművész függőkaspó. Jelzés nélkül, szájánál kis repedéssel, d: 15,5 cm
11455.

1 800 HUF

11456.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kerezsi Gyöngyi: retro kerámia váza. Mázas kerámia, hajszálrepedéssel, jelzéssel, kopással, m: 25 cm
11457.

500 HUF
1,36
1,56

Pesthidegkúti retro tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x14 cm
11458.

1 000 HUF

Ópusztaszer pálinkás butykos, felirattal 19 cm
11459.

1 800 HUF

cca 20. sz. eleje, Erdély vagy Dél-Alföld, 2 darab tál és 2 darab vizeskorsó, kis sérülésekkel, d: 16 cm alatt, m: 17 cm alatt.
11460.

1 800 HUF

Könyv alakú kerámia butella, címer ábrázolással, jelzett, kopott, m: 21,5 cm
11461.

2 000 HUF

Kislány macijával. Jelzett mázas kerámia szobor, m: 15,5 cm
11462.

1 000 HUF
22

Iparművész kerámia dísztál, Mázas kerámia, matricával jelzett, kis mázhibával 17 cm
11463.

2 600 HUF
7,05

Iparművész váza, jelzés nélkül, zsűri címke maradékával, m: 27 cm
11464.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF