Art-ceramics
Number of items: 260
3176875
11453
474
Art-ceramics
2 000 HUF
3176874
11454
474
Art-ceramics
3 darab retro váza, közte jelzett, m: 19-25 cm
1 800 HUF
3161220
11455
474
Art-ceramics
Retro iparművész függőkaspó. Jelzés nélkül, szájánál kis repedéssel, d: 15,5 cm
1 800 HUF
3161248
11456
474
Art-ceramics
3 600 HUF
3221885
11457
474
500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: retro kerámia váza. Mázas kerámia, hajszálrepedéssel, jelzéssel, kopással, m: 25 cm
3221893
11458
474
Art-ceramics
Pesthidegkúti retro tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14x14 cm
1 000 HUF
3141424
11459
474
Art-ceramics
Ópusztaszer pálinkás butykos, felirattal 19 cm
1 800 HUF
3216087
11460
474
Art-ceramics
cca 20. sz. eleje, Erdély vagy Dél-Alföld, 2 darab tál és 2 darab vizeskorsó, kis sérülésekkel, d: 16 cm alatt, m: 17 cm alatt.
1 800 HUF
3216392
11461
474
Art-ceramics
Könyv alakú kerámia butella, címer ábrázolással, jelzett, kopott, m: 21,5 cm
2 000 HUF
3215588
11462
474
Art-ceramics
Kislány macijával. Jelzett mázas kerámia szobor, m: 15,5 cm
1 000 HUF
3214863
11463
474
Art-ceramics
Iparművész kerámia dísztál, Mázas kerámia, matricával jelzett, kis mázhibával 17 cm
2 600 HUF
3215385
11464
474
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzés nélkül, zsűri címke maradékával, m: 27 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m