Art-ceramics
Number of items: 260
3214564
11465
474
Art-ceramics
cca 19. sz. vége, Kőedény fületlen szilke, kis repedésvonallal, m: 16 cm
2 400 HUF
3214560
11466
474
Art-ceramics
Régebbi erdélyi bokály, kopásokkal, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3214465
11467
474
Art-ceramics
Velencei karneváli maszk, jelzés nélkül, kopással, 27x20 cm
2 000 HUF
3214127
11468
474
3200
Art-ceramics
Kántor Karcag kisméretű miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
3 200 HUF
3213912
11469
474
3200
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri Kerámiagyár 3 darab figura, közte Katicás kislány. Mázas kerámia, közte jelzett, m: 10-14 cm
3 200 HUF
3221082
11470
474
Art-ceramics
cca 1890/1900 Nagy Zsigmond és fiai Apátfalva dísztál. Mázas kőedény, jelzett, mázhibákkal, d: 23 cm
3 000 HUF
3221023
11471
474
Art-ceramics
Bagossy Sándor bokály. Jelzett, m: 19 cm
3 000 HUF
3221061
11472
474
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr váza, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 16 cm
3 000 HUF
3221071
11473
474
Art-ceramics
Városlőd 1846 Hungaria csupor. Jelzett, sérüléssel, m: 11 cm
3 000 HUF
3221074
11474
474
Art-ceramics
Hollóházi emléktányér, jelzett, mázhibákkal, d: 23 cm
3 000 HUF
3221078
11475
474
Art-ceramics
Antik Hollóházi dísztányér, mázhibákkal, d: 23 cm
3 000 HUF
3220207
11476
474
Art-ceramics
Király Károly hólyagos kancsóváza, kis lepattanással, m: 17 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m