Art-ceramics

Number of items: 260

Idea retro kerámia kávés / teás készlet hat személyes, tartóval jelzett
11441.

3 000 HUF

Régebbi erdélyi bokály, sérüléssel, m: 19,5 cm
11442.

2 000 HUF

Bolgár madármintás kiöntő, jelzett, kopással, m: 22 cm
11443.

2 000 HUF

Péter Ferenc dísztál. Jelzett, d: 29 cm, m: 8 cm
11444.

3 000 HUF

Tófej kerámia váza., Kézzel festett, jelzett, hibálan 31 cm
11445.

3 000 HUF

Alföldi csőrös kancsó, jelzett, kopással, m: 21,5 cm
11446.

2 600 HUF
7,05

Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 27 cm
11447.

3 000 HUF

Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 33,5 cm
11448.

3 000 HUF

Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 33 cm
11449.

3 000 HUF

Iparművész kerámia szárazvirág váza. Fonatos díszítménnyel, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
11450.

3 200 HUF
8,67
10,00

11451.

3 600 HUF
9,76
11,25

Miskakancsó, jelzés nélkül, m: 21 cm
11452.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF