Art-ceramics
Number of items: 260
3194649
11441
474
Art-ceramics
Idea retro kerámia kávés / teás készlet hat személyes, tartóval jelzett
3 000 HUF
3195148
11442
474
Art-ceramics
Régebbi erdélyi bokály, sérüléssel, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3182228
11443
474
Art-ceramics
Bolgár madármintás kiöntő, jelzett, kopással, m: 22 cm
2 000 HUF
3183345
11444
474
Art-ceramics
Péter Ferenc dísztál. Jelzett, d: 29 cm, m: 8 cm
3 000 HUF
3176960
11445
474
Art-ceramics
Tófej kerámia váza., Kézzel festett, jelzett, hibálan 31 cm
3 000 HUF
3181882
11446
474
Art-ceramics
Alföldi csőrös kancsó, jelzett, kopással, m: 21,5 cm
2 600 HUF
3180577
11447
474
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 27 cm
3 000 HUF
3176887
11448
474
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 33,5 cm
3 000 HUF
3176886
11449
474
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 33 cm
3 000 HUF
3177649
11450
474
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia szárazvirág váza. Fonatos díszítménnyel, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
3 200 HUF
3177620
11451
474
Art-ceramics
3 600 HUF
3176873
11452
474
Art-ceramics
Miskakancsó, jelzés nélkül, m: 21 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m