Art-ceramics
Number of items: 260
3165283
11417
474
Art-ceramics
Ambrus Attila: boros kupa. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
2 400 HUF
2937140
11418
474
Art-ceramics
Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
1 600 HUF
2771285
11419
474
Art-ceramics
Hungária iparművész váza, mázas kerámia, etikettel jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 18 cm
2 400 HUF
2712200
11420
474
Art-ceramics
1 600 HUF
2535082
11421
474
Art-ceramics
2 400 HUF
3067006
11422
474
Art-ceramics
Kerámia kosár formájú dísz XX: sz. eleje, apró lepattanással 21x21 cm
3 000 HUF
3046937
11423
474
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza, fekete alapon színes, virágos mintával. Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázlepattanással, mázrepedésekkel, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3107627
11424
474
Art-ceramics
Laura Ashley tál. Jelzett, kopott, d: 27 cm
1 000 HUF
3126558
11425
474
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fehérmázas fácán. Kis kopással, h: 26 cm
1 600 HUF
3127357
11426
474
3400
Art-ceramics
MÁ jelzéssel: Retro váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm
3 400 HUF
3161239
11427
474
Art-ceramics
Fekete-fehér mázas kerámia design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3 600 HUF
3001271
11428
474
2200
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, kis repedéssel, d: 25,5 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m