Art-ceramics

Number of items: 260

Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm
11345.

4 200 HUF
11,38
13,13

Fémlüsztermázas design váza, jelzés nélkül, m: 27 cm
11346.

4 400 HUF
11,92
13,75

Madaras padlóváza. Korond XX. sz. közepe Mázas kerámia, száján két lepattanással 48 cm
11347.

1 000 HUF

RM jelzéssel: Sárkányvár, Samottos kerámia, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 25x17 cm
11348.

4 800 HUF
13,01
15,00

Majolika kancsó, hibátlan, m: 25 cm
11349.

2 800 HUF

Spanyol kerámia népi figura, m: 18,5 cm
11350.

3 600 HUF
9,76
11,25

Japán mázas kerámia asztaldísz, jelzett, kopással, 26x15 cm
11351.

3 600 HUF
9,76
11,25

Bagoly alakú német kőedény korsó, jelzett, m: 17,5 cm
11352.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gránit ritka festésű kínáló, jelzett, kopással, 34x34 cm
11353.

3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész világoszöld ikebana, címkével, jelzett, 20x16 cm
11354.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kosalakú feketekerámia kínáló, számozott, 16x11 cm
11355.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gál Béla: Zsugormázas kínáló. Jelzett, 21x18 cm
11356.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF