Art-ceramics Number of items: 260
3220170
11309
474
Art-ceramics
Hummel / Goebel Kislány gitárral "Hapiness". Jelzett, kézzel festett, hibátlan, leírással m: 11 cm
8 000 HUF
3220110
11310
474
Art-ceramics
Kb 20 db népies dísztányér. Kézzel festett kerámiák d:25 cm-ig különböző tájegységekről, Korond. stb
8 000 HUF
3220087
11311
474
Art-ceramics
Kb 20 db népies dísztányér. Kézzel festett kerámiák d:25 cm-ig különböző tájegységekről, Hódmezővásárhely, Erdély. stb
9 000 HUF
3220078
11312
474
Art-ceramics
Kb 30 db népies dísztányér. Kézzel festett kerámiák d:25 cm-ig különböző tájegységekről, jó állapotban
9 000 HUF
3220210
11313
474
Art-ceramics
Vallauris váza, plasztikus légy díszítéssel, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
8 000 HUF
3220505
11314
474
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Buda. Színes mázakkal festett plasztikus fali kerámia, javított és kis hiánnyal. Jelzett a hátoldalán: Varga Mátyás 1976. 16x46 cm
8 000 HUF
3189710
11315
474
Art-ceramics
Japán szakés palack, kerámia, jelzett, m: 21 cm
6 000 HUF
3191733
11316
474
Art-ceramics
11 darab bonsai kaspó, különféle méretben, közte sérüléssel, h: 20 cm alatt
6 000 HUF
3158039
11317
474
Art-ceramics
2 darab habán múzeumi másolat korsó, egyik repedt, m: 22-23 cm
2 800 HUF
3165584
11318
474
4800
Art-ceramics
Gránit mid-century ikebana. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
4 800 HUF
3221889
11319
474
Art-ceramics
Retro sárgafekete mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 36 cm
1 000 HUF
3220151
11320
474
Art-ceramics
LLadro fekvő kívánságot kívánó angyal kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 14 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house