Art-ceramics
Number of items: 260
3220176
11321
474
Art-ceramics
Hummel / Goebel A Szent Család Fehér mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 12 cm
5 000 HUF
3215886
11322
474
4800
Art-ceramics
4 800 HUF
3215882
11323
474
4800
Art-ceramics
Szardíniai parafával bevont kerámia kancsó, kis kopással, m: 22 cm
4 800 HUF
3215873
11324
474
6500
Art-ceramics
Kántor Karcag miskakancsó, "Sose tud az ember úgy berúgni, hogy lefeküdni ne tudjon" felirattal, mázkopással, m: 20,5 cm
6 500 HUF
3215288
11325
474
Art-ceramics
K. Kende Judit (1903-1979): Kaspó. Kivehetetlen jelzéssel, sérült, d: 17 cm, m: 12 cm
5 000 HUF
3214046
11326
474
Art-ceramics
Tófej kétszájú váza, m: 14 cm
3 600 HUF
3220097
11327
474
Art-ceramics
Miska kancsó, Tiszafüred, XX. sz., mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
4 000 HUF
3220101
11328
474
Art-ceramics
Miska kancsó, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, Kántor, Karcag, hibátlan 30 cm
4 000 HUF
3220899
11329
474
Art-ceramics
Csirkesütő. Mázas fehérfajansz, d: 23 cm, m: 17 cm
3 600 HUF
3220959
11330
474
Art-ceramics
Józsa Judit (1974 - ): Fali kisplasztika. Jelzett, 25x24 cm
5 000 HUF
3220767
11331
474
Art-ceramics
14 darab népies kerámia tárgy, klf méretben, sérülésekkel, m: 23 cm alatt, közte bokályok, miskakancsók
5 000 HUF
3220227
11332
474
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retro mázas kerámia dísztál, d: 27,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m