Printed Materials

Number of items: 342

1926 Budapest, képes turisztikai ismertető 8 oldalon
18179.

2 400 HUF

1926-1927 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXV. évf. 1-10. sz., 1926. szept. 15. - 1927. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos, Andor Lóránd, Györgyfy György illusztrációival. Modern félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.
18180.

1 600 HUF

1927, 1929 A Korunk havi szemle II. évf 6. szám, IV: évf júli-aug száma. Kassák, Jászi írásaival, zsidóságról szóló írásokkal
18181.

3 000 HUF

1927-1928 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXVI. évf. 1-10. sz., 1927. szept. 15. - 1928. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos, Andor Lóránd, Györgyfy György illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, helyenként kis lapszéli szakadásokkal.
18182.

1 600 HUF

1927 Kossuth Lajos jubileummal kapcsolatos két körlevél részlet.
18183.

1 200 HUF

1927, 31 A Nyugat 2 db száma: XX. évf. 23. és XXIV. évf. 14. szám.
18184.

2 600 HUF
7,05

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
18185.

2 000 HUF

18186.

1 000 HUF

1928-1939 A Képes Pesti Hírlap egybekötött számai, L. - LXI. évfolyamokból (nem teljesek). Műbőr-kötésben, vegyes állapotban.
18187.

3 600 HUF
9,76
11,25

18188.

1 800 HUF

18189.

5 000 HUF

18190.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF