Printed Materials

Number of items: 342

cca 1920-1940 3 db háború előtti turisztikai katalógus, benne IBUSZ útitervek c. kiadvány
18167.

100 HUF
0,27
0,31

cca 1920 Horoszkóp, csillagjóslás mozgatható táblával, kerékkel
18168.

4 000 HUF

cca 1920-1930 Táncosnő, nyomat, papír, paszpartuban, 15×12 cm
18169.

3 000 HUF

cca 1920 Margaret Tarrant (1888-1959): "Foreign Children". Színes nyomat (fotolitográfia), papír. Paszpartuban, bontatlan fóliában, látható méret: 9x15 cm, teljes: 19,5x26,5 cm
18170.

2 000 HUF

1920-1930 6 db Századunk és Huszadik század c. folyóirat szórványszámok
18171.

3 000 HUF

18172.

8 000 HUF

1922-1923 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXI. évf. 1-10. sz., 1922. szept. 15. - 1923. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal.
18173.

1 600 HUF

18174.

1 400 HUF

1925 Ricordo di Venezia - Vedute Artiche, Edit. A. Scrocchi Venezia, színes képekkel, viseltes állapotban, 17×24 cm
18175.

1 600 HUF

1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
18176.

2 400 HUF

18177.

5 000 HUF

1926-1940 A Nyugat c. folyóirat 4 db szórvány száma
18178.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF