Printed Materials Number of items: 342
3215024
18277
474
Printed Materials
1 600 HUF
3185944
18279
474
Printed Materials
cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
1 400 HUF
3220091
18280
474
Printed Materials
cca 1950 "Harcolj a békéért - jegyezz békekölcsönt!" propaganda kiadvány, 4p
2 800 HUF
3216393
18281
474
Printed Materials
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
1 600 HUF
3220017
18282
474
Printed Materials
1951 "Legfőbb érték az ember" kártyanaptár, hajtott, tollas jelölésekkel
2 000 HUF
3216124
18283
474
Printed Materials
KIncses Kalendárium 1952, 1953, 1960, 1962 + Segítsetek református naptár 1943, kissé viseltes állapotban.
1 400 HUF
3218039
18284
474
Printed Materials
1952 Népsport 19 száma: 1952. jul. 15 - aug. 10.,VIII. évf. 140-163. Bennük a XV. nyári olimpiai játékok, a helsinki olimpia híreivel. Köztük a Keleti Ágnes, Szőke Kató, Székely Éva úszók, kardvívó-csapat, az Aranycsapat és vízilabdacsapat, Papp László ökölvívó aranyérmeinek híreivel. Változó állapotban, közte szakadt, foltos is, hajtottak.
3 000 HUF
3214112
18285
474
Printed Materials
cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
4 000 HUF
3220677
18286
474
Printed Materials
1955 Svájci naptár, beleírások nélkül, kis kopottsággal.
1 600 HUF
3220839
18287
474
Printed Materials
3 000 HUF
3221858
18288
474
Printed Materials
1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
2 400 HUF
3216367
18289
474
Printed Materials
1956 A Népszabadság 7 db száma, 1956. nov. 23. - dec. 13., az egyik szám címlapján október 23-ról megemlékező írással, vegyes állapotban
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house