Printed Materials

Number of items: 342

18277.

1 600 HUF

cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
18279.

1 400 HUF

cca 1950 "Harcolj a békéért - jegyezz békekölcsönt!" propaganda kiadvány, 4p
18280.

2 800 HUF

cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
18281.

1 600 HUF

1951 "Legfőbb érték az ember" kártyanaptár, hajtott, tollas jelölésekkel
18282.

2 000 HUF
11

KIncses Kalendárium 1952, 1953, 1960, 1962 + Segítsetek református naptár 1943, kissé viseltes állapotban.
18283.

1 400 HUF

1952 Népsport 19 száma: 1952. jul. 15 - aug. 10.,VIII. évf. 140-163. Bennük a XV. nyári olimpiai játékok, a helsinki olimpia híreivel. Köztük a Keleti Ágnes, Szőke Kató, Székely Éva úszók, kardvívó-csapat, az Aranycsapat és vízilabdacsapat, Papp László ökölvívó aranyérmeinek híreivel. Változó állapotban, közte szakadt, foltos is, hajtottak.
18284.

3 000 HUF

cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
18285.

4 000 HUF

1955 Svájci naptár, beleírások nélkül, kis kopottsággal.
18286.

1 600 HUF

18287.

3 000 HUF

1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
18288.

2 400 HUF

1956 A Népszabadság 7 db száma, 1956. nov. 23. - dec. 13., az egyik szám címlapján október 23-ról megemlékező írással, vegyes állapotban
18289.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF