https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 342

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1859 Új Magyar Múzeum egyszersmind a Magyar Akadémia Közlönye. IX. évf. II. kötet. VII-IX szám. . Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. 246-836 +2 p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a számok nem egymás után kötve, utolsó kb 30 levélen folt.
1
18082.

1859 Új Magyar Múzeum egyszersmind a Magyar Akadémia Közlönye. IX. évf. II. kötet. VII-IX szám. . Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. 246-836 +2 p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a számok nem egymás után kötve, utolsó kb 30 levélen folt.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
cca 1860 Herecegi koronát ábrzáló mechanikus üdvözlő kártya, színezett rézmetszetű képpel, a mozgatható betéten "Freundschaft" barátság felirattal 9,5x7 cm
1
18083.

cca 1860 Herecegi koronát ábrzáló mechanikus üdvözlő kártya, színezett rézmetszetű képpel, a mozgatható betéten "Freundschaft" barátság felirattal 9,5x7 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1860-1940 Iskolai jutalomjegyek jó szorgalomért, magatartásért 17 db klf, bélyeg berakóban
1
18084.

cca 1860-1940 Iskolai jutalomjegyek jó szorgalomért, magatartásért 17 db klf, bélyeg berakóban

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
19
 
cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.
1
18085.

cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1878 A Magyar Színész-Egyesület Alapszabályai 4 p beszakadásokkal
1
18086.

1878 A Magyar Színész-Egyesület Alapszabályai 4 p beszakadásokkal

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1878 A Budapesti Protestáns Országos árvaegylet választmányának 1877-ik évi tudósítványa. Bp., 1878. Hornyánszky. 38p.
1
18087.

1878 A Budapesti Protestáns Országos árvaegylet választmányának 1877-ik évi tudósítványa. Bp., 1878. Hornyánszky. 38p.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1879 Ő Felsége Erzsébet királyné védelme alatt álló Magyar Országos Segélyző Nőegylet alapszabályai.24p.
1
18088.

1879 Ő Felsége Erzsébet királyné védelme alatt álló Magyar Országos Segélyző Nőegylet alapszabályai.24p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
7
 
cca 1880 Album von Karlsbad 42 lapos litografált leporelló, kb 50 képpel a városról. Aranyozott egészvászon kötésben 15x10 cm / Album von Karlsbad 42 pages lithographed leporello, with about 50 pictures of the city. Gilded full canvas binding 15x10 cm
1
18089.

cca 1880 Album von Karlsbad 42 lapos litografált leporelló, kb 50 képpel a városról. Aranyozott egészvászon kötésben 15x10 cm / Album von Karlsbad 42 pages lithographed leporello, with about 50 pictures of the city. Gilded full canvas binding 15x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1906 Francia transzatlanti hajózási vállalatok járatainak fedélzeti étlapjai, 4 db, részben kitöltetlen, közte dombornyomással és színes litho illusztrációkkal díszítettek. Változó, részben sérült állapotban, 20x15 cm és 24x15,5 cm között.
1
18090.

cca 1880-1906 Francia transzatlanti hajózási vállalatok járatainak fedélzeti étlapjai, 4 db, részben kitöltetlen, közte dombornyomással és színes litho illusztrációkkal díszítettek. Változó, részben sérült állapotban, 20x15 cm és 24x15,5 cm között.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1881 Sepsiszentgyörgy Horváth László főjegyző búcsúja megyei törvényhatóságtól
1
18091.

1881 Sepsiszentgyörgy Horváth László főjegyző búcsúja megyei törvényhatóságtól

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 
18886 Nagyharsány, Dömötör Károly lelkész halotti értesítője
1
18092.

18886 Nagyharsány, Dömötör Károly lelkész halotti értesítője

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
1
18093.

Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment