https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 342
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3217958
18107
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
Starting price:
2 000 HUF
3217246
18108
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2727511
18109
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3141876
18110
474
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3084119
18111
474
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.
Starting price:
1 400 HUF
3221091
18112
474
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho
Starting price:
2 400 HUF
3199837
18113
474
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3087922
18114
474
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
The item is not available
3217476
18115
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3217527
18116
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3217608
18117
474
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
Starting price:
2 000 HUF
3163341
18118
474
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment