https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 342

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
1
18107.

1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.
1
18108.

1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
1
18109.

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
1
18110.

cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.
1
18111.

cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho
1
18112.

cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
1
18113.

cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18114.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.
1
18115.

1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
1
18116.

1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1
18117.

1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
1
18118.

1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment