Antique Number of items: 176
3218493
12270
474
Antique
12 000 HUF
3144394
12271
474
50000
Antique
50 000 HUF
3183940
12272
474
22000
Antique
22 000 HUF
2810176
12273
474
Antique
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
1 000 HUF
2810181
12274
474
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
9 000 HUF
3194460
12275
474
Antique
Antik réz fabetétes ékszeres doboz, 16x11 cm
4 000 HUF
3049883
12276
474
Antique
Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm
5 000 HUF
3217261
12277
474
Antique
cca 1900, Kínai cloisonne váza, m: 11 cm
8 000 HUF
3217262
12278
474
Antique
cca 1900, Antik francia ezüstözött réz étel melegentartó, jelzett, kopott, d: 32 cm, m: 10 cm
6 000 HUF
3217309
12279
474
3800
Antique
Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
3 800 HUF
3217312
12280
474
Antique
Szecesziós talpas kínáló, 4 oszlopon nyugvó kínálótállal, benne üvegbetéttel, lepattanással, d: 20 cm, m: 23,5 cm
12 000 HUF
3217316
12281
474
Antique
cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house