Antique

Number of items: 176

12294.

12 000 HUF

Angyali üdvözlet üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 42x30 cm
12295.

12 000 HUF

Illés próféta mennybemenetele kabátját Elizeusnak adja át, a bnös emberi nemet jelképező Ádámmal, a virágok a Paradicsom boldogságát jelképezik. Üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 27x28 cm
12296.

14 000 HUF
37,94
43,75

Stan Ion Patras (Máramaros): Troica-Szentháromság ikon. Faragott fa, jelzett 37x14 cm
12297.

28 000 HUF
75,88
87,50

Kávés készlet 12 személyes. 12 csésze, aljjal, kiöntő 30 cm. Ezüstözött réz, jelzett orosz. Üvegbetétek nélkül.
12298.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ádám és Éva a Paradicsomban, hét szűz vértanú nő őrzi a kaput, fent az Atyaisten áldást osztó kéztartással, körben lángnyelvekkel üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 19x19 cm cm
12299.

10 000 HUF

12300.

8 000 HUF

Lányka, orosz népviseletben. Zománckép, réz.keretben 18x12 cm
12301.

3 000 HUF

Lány maszkokkal. Tűzománc, orosz, jelzett ,28x19 cm
12302.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
12303.

20 000 HUF
54,20
62,50

Márvány tálaló, agancs alakú fém fogókkal, jelzés nélkül, kopással, 58x16 cm
12304.

1 800 HUF

Szecessziós ezüstözött kínáló, üveg betéttel, d: 18,5 cm, m: 10,5 cm
12305.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF