Antique Number of items: 176
3218450
12294
474
Antique
12 000 HUF
3218455
12295
474
Antique
Angyali üdvözlet üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 42x30 cm
12 000 HUF
3218478
12296
474
14000
Antique
Illés próféta mennybemenetele kabátját Elizeusnak adja át, a bnös emberi nemet jelképező Ádámmal, a virágok a Paradicsom boldogságát jelképezik. Üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 27x28 cm
14 000 HUF
3218444
12297
474
28000
Antique
Stan Ion Patras (Máramaros): Troica-Szentháromság ikon. Faragott fa, jelzett 37x14 cm
28 000 HUF
3218519
12298
474
24000
Antique
Kávés készlet 12 személyes. 12 csésze, aljjal, kiöntő 30 cm. Ezüstözött réz, jelzett orosz. Üvegbetétek nélkül.
24 000 HUF
3218463
12299
474
Antique
Ádám és Éva a Paradicsomban, hét szűz vértanú nő őrzi a kaput, fent az Atyaisten áldást osztó kéztartással, körben lángnyelvekkel üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Fa keretben 19x19 cm cm
10 000 HUF
3219354
12300
474
Antique
8 000 HUF
3219351
12301
474
Antique
Lányka, orosz népviseletben. Zománckép, réz.keretben 18x12 cm
3 000 HUF
3219348
12302
474
Antique
Lány maszkokkal. Tűzománc, orosz, jelzett ,28x19 cm
9 000 HUF
3219313
12303
474
Antique
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
20 000 HUF
2928149
12304
474
Antique
Márvány tálaló, agancs alakú fém fogókkal, jelzés nélkül, kopással, 58x16 cm
1 800 HUF
3195567
12305
474
Antique
Szecessziós ezüstözött kínáló, üveg betéttel, d: 18,5 cm, m: 10,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house