Antique
Number of items: 176
3217087
12282
474
38000
Antique
Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
38 000 HUF
3217100
12283
474
Antique
Antik francia salátaszervírozó, ezüstözött nyelekkel, jelzett, eredeti dobozában
12 000 HUF
3216965
12284
474
Antique
Perolni Luftdesinfektor antik krómozott pumpás levegőtisztító, h: 24 cm
4 000 HUF
3216996
12285
474
17000
Antique
Antik német bronz figurális kétágú gyertyatartó, cca 19. sz. vége, m: 21 cm
17 000 HUF
3218006
12286
474
Antique
Tűzzománcos réz váza, Kína, 20. sz. eleje, ütődésnyommal, m: 20 cm
3 000 HUF
3218769
12287
474
34000
Antique
Barokk puttófejes faragott fa keret, cca 18-19.sz, kopással, 30x21 cm
34 000 HUF
3219047
12288
474
Antique
Japán gyöngyház berakás kép, lakkozott fa táblában, 1-1 hiánnyal, 29x41 cm
5 000 HUF
3219051
12289
474
Antique
Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, lakkozott fa lapon, 1-1 elemhiánnyal, 36x41 cm
6 000 HUF
3219049
12290
474
Antique
Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, üvegezett fa keretben, 1-1 elemhiánnyal, teljes méret 31x39 cm
6 000 HUF
3219064
12291
474
Antique
Antik petróleumlámpa, réz szerelékkel, részben zománcfestett díszítéssel, m: 31 cm
6 000 HUF
3219777
12292
474
Antique
Walker & Hall Sheffield pikkelyes felületű ezüstözött kínáló, jelzett, kopással, 30x18 cm
4 000 HUF
3219883
12293
474
Antique
Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m