Antique

Number of items: 176

Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
12282.

38 000 HUF
102,98
118,75

Antik francia salátaszervírozó, ezüstözött nyelekkel, jelzett, eredeti dobozában
12283.

12 000 HUF

Perolni Luftdesinfektor antik krómozott pumpás levegőtisztító, h: 24 cm
12284.

4 000 HUF

Antik német bronz figurális kétágú gyertyatartó, cca 19. sz. vége, m: 21 cm
12285.

17 000 HUF
46,07
53,13

Tűzzománcos réz váza, Kína, 20. sz. eleje, ütődésnyommal, m: 20 cm
12286.

3 000 HUF

Barokk puttófejes faragott fa keret, cca 18-19.sz, kopással, 30x21 cm
12287.

34 000 HUF
92,14
106,25

Japán gyöngyház berakás kép, lakkozott fa táblában, 1-1 hiánnyal, 29x41 cm
12288.

5 000 HUF
9

Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, lakkozott fa lapon, 1-1 elemhiánnyal, 36x41 cm
12289.

6 000 HUF

Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, üvegezett fa keretben, 1-1 elemhiánnyal, teljes méret 31x39 cm
12290.

6 000 HUF

Antik petróleumlámpa, réz szerelékkel, részben zománcfestett díszítéssel, m: 31 cm
12291.

6 000 HUF

Walker & Hall Sheffield pikkelyes felületű ezüstözött kínáló, jelzett, kopással, 30x18 cm
12292.

4 000 HUF

Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
12293.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF