Antique Number of items: 234
3032106
12583
468
9500
Antique
Nagy méretű szivarvágó kétféle méretben, gyufatartóval. Fém, XX. sz. eléje. 14 cm
9 500 HUF
2743440
12584
468
Antique
8 000 HUF
2786255
12585
468
4800
Antique
Alpakka fagylaltos kehely, 2db, üvegbetétekkel, fémen kis horpadás, kopott, m: 14 cm
4 800 HUF
2803844
12586
468
4800
Antique
Régi petróleumlámpa, cilinderrel, rozsdafoltos fém szerelékkel, kis csorbákkal m: 45 cm
4 800 HUF
2700351
12587
468
3200
Antique
Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
3 200 HUF
3146593
12588
468
90000
Antique
54 db különleges, mind különböző szivarvágó, gyöngyház, fa, réz, fém borításokkal, sokféle formában, nagyrészt a XX. sz. legelejéről,
90 000 HUF
3036005
12589
468
Antique
Királyi lakoma. Domborított mintás hatalmas rézlemez falidísz, jó állapotban, d: 98 cm
6 000 HUF
3045350
12590
468
Antique
Ötágú bronz gyertyatartó, kopással, m: 38 cm
6 000 HUF
3145325
12591
468
Antique
Fo kutya. Faragott fa, Kína, kopott, m: 23 cm
10 000 HUF
3145344
12592
468
Antique
Sheffield 3 darab fűszertartó. Jelzett, kopott, m: 7,5 cm
4 000 HUF
3145725
12593
468
Antique
Thangka, Hayagriva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x60 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
8 000 HUF
3145722
12594
468
Antique
Thangka, Zöld Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house