Antique
Number of items: 234
3163469
12559
468
Antique
1808, Kínáló. Belső-Ázsia, ónozott világosbronz, felirattal gravírozott, d: 20 cm, m: 12 cm
12 000 HUF
3163542
12560
468
Antique
Szecessziós tintatartó ezüst (Ag) díszítménnyel. Jelzés nélkül, szájánál kis lepattanással, 8x8x7 cm
16 000 HUF
3163429
12561
468
Antique
Mongol teáskancsó. cca 1900, réz, kis horpadásokkal, m: 31 cm
8 000 HUF
3163432
12562
468
Antique
1958 Kristály kehely ezüst (Ag) talppal, Országos Kutyakiállítás felirattal, kopással, m: 18,5 cm
10 000 HUF
3163446
12563
468
Antique
Bosnyák fürdőkorsó. cca 19. sz. második fele, kalapált réz, növényi ornamentikával és geometrikus formákkal díszítve, m: 15,5 cm
5 000 HUF
3163481
12564
468
Antique
Fedeles szervírozóedény. Oszmán, cca 19. sz. eleje, d: 24 cm
8 000 HUF
3163451
12565
468
Antique
Aftaba. Belső-Ázsia, kalapált réz, javított, cca 19. sz., m: 23 cm
4 000 HUF
3162703
12566
468
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kiöntő. Jelzett, kopott, m: 24 cm
5 000 HUF
3162730
12567
468
6500
Antique
Argentor szecessziós ezüstözött alpakka kalamáris. Jelzett, kopott, 19x14x8,5 cm
6 500 HUF
3162744
12568
468
Antique
Antik vas tükörtartó. Kopott, m: 48 cm
8 000 HUF
3162603
12569
468
Antique
cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm
4 000 HUF
3162606
12570
468
Antique
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m