Antique

Number of items: 234

12595.

8 000 HUF

12596.

8 000 HUF

12597.

8 000 HUF

12598.

8 000 HUF

Thangka, Avalókitésvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12599.

8 000 HUF

Murano kristály tükör, cca 1940, támasztós, kopással, m: 28 cm
12600.

2 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka üvegbetétes kínáló, kopással, h:20 cm
12601.

6 000 HUF

Art deco olaj-ecet tartó, réz szerelékben 2 darab dugós üveg, pattogzással, m:20,5 cm
12602.

14 000 HUF
37,94
43,75

WMF szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, kissé pattogzott üveg betéttel, jelzett, kopással, d: 21,5 cm, m: 22,5 cm
12603.

8 500 HUF
23,04
26,56

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12604.

38 000 HUF
102,98
118,75

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12605.

12 000 HUF

Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
12606.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF