Antique Number of items: 234
3155192
12547
468
Antique
Dogra - ló figura. cca 1900, Bengália, viaszszál-öntött bronz, 9x8 cm
18 000 HUF
3154831
12548
468
Antique
Cifrapalota. Jelzett zománc kép, 15x15 cm, keretben, 22 cm
4 000 HUF
3159551
12549
468
Antique
Jugendstil szalvétatartó, ezüstözött fém, jelzett, 14x10 cm
9 000 HUF
3159759
12550
468
Antique
Cukordoboz. Ezüstözött fém. Jelzett 1928. Kissé deformált tető d: 14 cm
5 000 HUF
3160991
12551
468
Antique
Zerge vadászat. Mongol akvarell, festett, berakásos fa keretben 24x17 cm
20 000 HUF
3160993
12552
468
Antique
Házioltár. XX. sz. Epoxi, kovácsoltvas keretben 20x20 cm
2 800 HUF
3160822
12553
468
Antique
Dísztál. Irán, XX. sz. kézzel festett zománcozott réz, jelzett, d: 40 cm Díszodobozban
8 000 HUF
3161753
12554
468
3800
Antique
Morzsalapát morzsaseprűvel, Fém. ca 1940. 18x20 cm
3 800 HUF
3161889
12555
468
Antique
Keksz kínáló edény, három részre szedhető, ezüstözött fém. d: 20 cm ,m : 20 cm
5 000 HUF
3161900
12556
468
Antique
Kínai boros pohár, kehely Antik bronz kehely modern másolata, jelzett, igényes darab. gazdag díszítéssel. 21 cm / Antique Chinese wine glass made of bronze
6 000 HUF
3161919
12557
468
Antique
Masszív alpakka tálca vésésekkel 50x37 cm
4 000 HUF
3161913
12558
468
Antique
Art deco tálca. Ezüstözött fém, rózsafa fogókkal, jelzett 49x21 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house