Antique

Number of items: 234

Dogra - ló figura. cca 1900, Bengália, viaszszál-öntött bronz, 9x8 cm
12547.

18 000 HUF
48,78
56,25

Cifrapalota. Jelzett zománc kép, 15x15 cm, keretben, 22 cm
12548.

4 000 HUF

Jugendstil szalvétatartó, ezüstözött fém, jelzett, 14x10 cm
12549.

9 000 HUF
24,39
28,13

Cukordoboz. Ezüstözött fém. Jelzett 1928. Kissé deformált tető d: 14 cm
12550.

5 000 HUF

Zerge vadászat. Mongol akvarell, festett, berakásos fa keretben 24x17 cm
12551.

20 000 HUF
54,20
62,50

Házioltár. XX. sz. Epoxi, kovácsoltvas keretben 20x20 cm
12552.

2 800 HUF

Dísztál. Irán, XX. sz. kézzel festett zománcozott réz, jelzett, d: 40 cm Díszodobozban
12553.

8 000 HUF

Morzsalapát morzsaseprűvel, Fém. ca 1940. 18x20 cm
12554.

3 800 HUF
10,30
11,88

Keksz kínáló edény, három részre szedhető, ezüstözött fém. d: 20 cm ,m : 20 cm
12555.

5 000 HUF

Kínai boros pohár, kehely Antik bronz kehely modern másolata, jelzett, igényes darab. gazdag díszítéssel. 21 cm / Antique Chinese wine glass made of bronze
12556.

6 000 HUF

Masszív alpakka tálca vésésekkel 50x37 cm
12557.

4 000 HUF

Art deco tálca. Ezüstözött fém, rózsafa fogókkal, jelzett 49x21 cm
12558.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF