https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 123

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1
31903.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás
1
31904.

~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
3
 
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1
31905.

1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
1
31906.

~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU
1
31907.

1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
1
31908.

~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina
1
31909.

1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF
1
31910.

1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
~1960. Zománcozott bronz súlyemelő díjérem márványlapon (~77mm) T:XF
1
31911.

~1960. Zománcozott bronz súlyemelő díjérem márványlapon (~77mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
~1960-1970. "INTERNATIONALE 3-STADTE RALLYE MÜNCHEN-WIEN-BUDAPEST - MAGYAR AUTÓKLUB" műgyantás fém plakett (47x81mm) T:XF
1
31912.

~1960-1970. "INTERNATIONALE 3-STADTE RALLYE MÜNCHEN-WIEN-BUDAPEST - MAGYAR AUTÓKLUB" műgyantás fém plakett (47x81mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1962. "Spartacus / 10 éves jubileumi emlékérem" bronzozott Zn emlékérem (40mm) T:AU kopott bronzozás
1
31913.

1962. "Spartacus / 10 éves jubileumi emlékérem" bronzozott Zn emlékérem (40mm) T:AU kopott bronzozás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-
1
31915.

~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment