https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 123

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
1
31879.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU HP 2210.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
1
31880.

Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
1
31881.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina
1
31882.

~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
1
31883.

1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1906. "A.A.C. (Aradi AC?) / 1906. IX. 8." kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel, díszítménnyel, "SGA" gyártói jelzéssel (br.13,71g/0.800/29-40mm) T:AU patina
1
31884.

1906. "A.A.C. (Aradi AC?) / 1906. IX. 8." kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel, díszítménnyel, "SGA" gyártói jelzéssel (br.13,71g/0.800/29-40mm) T:AU patina

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
1
 
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
1
31885.

~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31886.

1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31887.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
1
31888.

1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
~1930. "Columbia 1882" a Postagalamb Sport Egyesület ezüstözött bronz plakettje (58x42mm) T:AU
1
31889.

~1930. "Columbia 1882" a Postagalamb Sport Egyesület ezüstözött bronz plakettje (58x42mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
~1930-1960. 8db-os vegyes sportérem, díjérem tétel, közte labdarúgás, asztalitenisz T:XF-VF
1
31890.

~1930-1960. 8db-os vegyes sportérem, díjérem tétel, közte labdarúgás, asztalitenisz T:XF-VF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment