https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 123

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU
1
31928.

1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1987. "Idegenforgalmi Hivatal - SIOTOUR BALATON 1947-1987" bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:AU
1
31929.

1987. "Idegenforgalmi Hivatal - SIOTOUR BALATON 1947-1987" bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,73g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok
1
31930.

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,73g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina
1
31931.

1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
1
31932.

1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU
1
31933.

~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-
1
31934.

2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU
1
31935.

2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
31936.

2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
31937.

2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
DN "MKSE" zománcozott fém kitűző, hátoldalán "JELVÉNYGYÁR BPEST HOLLÓ U. 14" gyártói jelzéssel (47x53mm) T:XF
1
31938.

DN "MKSE" zománcozott fém kitűző, hátoldalán "JELVÉNYGYÁR BPEST HOLLÓ U. 14" gyártói jelzéssel (47x53mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
DN "A Horgászsportért - MOHOSZ (Magyar Országos Horgász Szövetség)" fém kitüntetés mellszalagon, jelvénnyel, eredeti dísztokban T:UNC
1
31939.

DN "A Horgászsportért - MOHOSZ (Magyar Országos Horgász Szövetség)" fém kitüntetés mellszalagon, jelvénnyel, eredeti dísztokban T:UNC

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment