Art-ceramics

Number of items: 198

Ópusztaszer pálinkás butykos, felirattal 19 cm
11765.

1 800 HUF

cca 1930/40 Fali kegytárgy dísz, jelzett, kis kopással, 26x13 cm
11766.

3 000 HUF

Retro német váza. Jelzett, kis kopással, m: 19 cm
11767.

2 000 HUF

Lekváros köcsög. Alföld, cca 20. sz. első fele, kopással, m: 23 cm
11768.

2 000 HUF

Sütőedény. Dunántúl, cca 20. sz. első fele, sérült, d: 19,5 cm, m: 7 cm
11769.

2 000 HUF

Görög stílusú díszváza, jelzett, kopott, m: 31 cm
11770.

2 000 HUF

Ceramica Titano váza, jelzett, kis kopással, m: 34,5 cm
11771.

2 000 HUF
10

Bodrogkeresztúri vintage váza. Jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
11772.

2 000 HUF

Bodrogkeresztúri iskolás lány. Jelzett, minimális kopással, m: 17,5 cm
11773.

1 400 HUF

Bodrogkeresztúri fehérmázas fácán. Kis kopással, h: 26 cm
11774.

1 600 HUF

Figurális mécsestartó. Kerámia, jelzés nélkül, jó állapotban, d: 15,5 cm, m: 11 cm
11775.

2 000 HUF

Lekváros köcsög. Erősen kopott felülettel, m: 13,5 cm
11776.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF