Art-ceramics Number of items: 198
3148965
11741
466
3200
Art-ceramics
Szécsi kerámia kisfiú. Jelzett, kopással, m: 12 cm.
3 200 HUF
3148026
11742
466
Art-ceramics
Josef Steidl Znaim historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, felső rész pereme lecsiszolt, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)
1 200 HUF
3147318
11743
466
Art-ceramics
2 darab iparművészeti kerámia figura, egyik Komlós jelzés nélkül, m: 13-14 cm
3 000 HUF
3147322
11744
466
Art-ceramics
Iparművész Kerámia róka. Jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
1 600 HUF
3147533
11745
466
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Történelmi relief. Engóbozott kerámia, jelzett: múzeumi másolat. Minimális kopottsággal, 27x18,5 cm
3 000 HUF
3147531
11746
466
Art-ceramics
Iparművészeti dísztál. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 27,5 cm
2 000 HUF
3147683
11747
466
Art-ceramics
Férfi figurális korsó. Dél-Alföld, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 21,5 cm
3 600 HUF
3147665
11748
466
Art-ceramics
Izsépy matróz. Jelzett, sérüléssel, m: 25 cm
2 000 HUF
3143715
11749
466
Art-ceramics
Deruta L'antica mázas kerámia dísztál, jelzett, kopott, d: 32 cm
3 000 HUF
3142202
11750
466
Art-ceramics
Kézzel festett fajansz kép, 7,5x8 cm
2 600 HUF
3145940
11751
466
Art-ceramics
Tál. Baranya, 19. sz. második fele, restaurált, sérüléssel, d: 19 cm
2 000 HUF
3145706
11752
466
3800
Art-ceramics
Raku váza. Jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house