Art-ceramics Number of items: 198
3127365
11716
466
5500
Art-ceramics
Varga Károly: címeres váza. Jelzett, kis kopással, m: 24 cm
5 500 HUF
3124263
11717
466
4800
Art-ceramics
Scheurich kék színezésű váza, jelzett, kis kopással, m: 28,5 cm
4 800 HUF
3124266
11718
466
4400
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis pattogzással, m: 27,5 cm
4 400 HUF
3023183
11719
466
Art-ceramics
2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm
4 000 HUF
3041686
11720
466
5500
Art-ceramics
Virágos padlóváza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 38 cm
5 500 HUF
2996315
11722
466
Art-ceramics
6 000 HUF
3042733
11723
466
Art-ceramics
Laky Vera: Váza. Jelzett, kopással, m: 23 cm
5 000 HUF
3078811
11724
466
Art-ceramics
Gáti Mariann: Kerámia lányka figura kék festett ruhában. Mázas kerámia, jelzett 14 cm
3 000 HUF
3110178
11725
466
Art-ceramics
cca 19. sz. közepe, Bortartó kőedény butella. Kis hibákkal, m: 29,5 cm
4 000 HUF
3056741
11726
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér pávákkal. Jelzett, kis kopással, d: 30 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3056525
11727
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 30 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3056521
11728
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 31 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house