Art-ceramics Number of items: 198
3056456
11729
466
Art-ceramics
5 000 HUF
3056458
11730
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér paripával. Jelzett, kis kopással, d: 36 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3056764
11731
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér szarvasokkal. Jelzett, kis kopással, d: 29,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3056768
11732
466
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér bogyót csipegető madárral. Jelzett, kis kopással, d: 31 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3124285
11733
466
3800
Art-ceramics
Iparművész kínáló, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 800 HUF
3124290
11734
466
3800
Art-ceramics
Retro német plasztikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3 800 HUF
3123509
11735
466
Art-ceramics
Pozsár Lajos: Fedeles kupa. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 22 cm
4 000 HUF
3066321
11736
466
3400
Art-ceramics
Balla János (1961-): Modern váza. Jelzett, kis pattanással, m: 22 cm
3 400 HUF
3148699
11737
466
Art-ceramics
Népi ruhás lány alakos kerámia asztaldísz. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
3 000 HUF
3148991
11738
466
Art-ceramics
Retro mesefigurás persely. Kopással, m: 13,5 cm
2 800 HUF
3148974
11739
466
2200
Art-ceramics
Malacpersely. Mázas kerámia, sorszámozott, hibátlan, 14x12 cm
2 200 HUF
3148967
11740
466
3200
Art-ceramics
Antik népi kerámia madár alakú síp. Kopott, h: 11 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house