Art-ceramics

Number of items: 198

MÁ jelzéssel: Retro váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm
11777.

3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművész ikebana. Jelzett, kis kopással, 9x16 cm
11778.

2 200 HUF
5,96
6,88

Pozsár Lajos: Virágos váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 21 cm
11779.

3 000 HUF

Kerámia kosár formájú dísz XX: sz. eleje, apró lepattanással 21x21 cm
11780.

3 000 HUF

Hódmezővásárhelyi váza, fekete alapon színes, virágos mintával. Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázlepattanással, mázrepedésekkel, m: 19,5 cm
11781.

2 000 HUF

Laura Ashley tál. Jelzett, kopott, d: 27 cm
11782.

1 000 HUF

Fábián Zója (1949-2004): Lányka. Mázas kerámia. Jelzett, pattogzással, m: 25 cm
11783.

2 000 HUF

Iparművész dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 28,5 cm
11784.

3 000 HUF

Pesthidegúti iparművész kínáló. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 35 cm
11785.

2 000 HUF

Viziló mintás szárazvirág tartó, kopással, m: 13,5 cm
11786.

2 600 HUF
7,05

Sövegjártó Mária (1942-): Vadász témájú mázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan 26x17 cm
11787.

3 000 HUF

Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm
11789.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF