Number of items: 418
2874727
11757
463
Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
3097322
11758
463
Kínai virágmintás kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 13 cm
1 600 HUF
3097361
11759
463
Szovjet porcelán vajtartó. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm
1 600 HUF
3097379
11760
463
Aquincumi porcelán tojás formájú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10x6,5x6 cm
1 400 HUF
3119249
11761
463
Porcleán kutya figura, jelzett, kis kopással m: 14 cm,
1 600 HUF
3119253
11762
463
Törpe figura, piros mázas, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
2 400 HUF
3096150
11763
463
Deusch kisváza, ezüst rátét díszítéssel, m: 9 cm
1 800 HUF
3096233
11764
463
2200
3 darab Copeland csésze alátéttel. Jelzett, erősen sérültek.
2 200 HUF
3119076
11765
463
Bavaria porcelán kép, jelzett, eredeti dobozában, 16x11 cm
1 600 HUF
2964178
11766
463
1 000 HUF
2964172
11767
463
4 db mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 8 - 10 cm
1 000 HUF
2963981
11768
463
B&B porcelán kutya pár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x5x7,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m