Number of items: 418
3114419
11745
463
Victoria Austria szecessziós ékszeres doboz, a Margitsziget ábrázolásával, peremnél pattogzással, d: 14 cm
3 000 HUF
3112623
11746
463
Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm
2 600 HUF
3113702
11747
463
Royal Dux art deco teknős. Jelzett, farka sérült, h: 14 cm
1 000 HUF
3113443
11748
463
4 darab magyar porcelán, Zsolnay sóborsos, Hollóházi kutya és mókus, Herendi sérült elefánt.
2 000 HUF
3113196
11749
463
Weimar és Reichenbach kobalt festéses dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 19-19,5 cm
3 000 HUF
3113096
11750
463
2 000 HUF
3121402
11751
463
Aquinncum tacskó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 11 cm
1 800 HUF
3121400
11752
463
Karlsbad Austria bonbonier. Jelzett, hibátlan, 9,5x9,5 cm
3 000 HUF
3121376
11753
463
Iparművész négyoldalas butella. jelzés nélkül, minimális kopással, m: 26,5 cm
2 600 HUF
2998748
11754
463
cca 1940 Bavaria pralinékínáló szett, szórt aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 11-19,5 cm
2887582
11755
463
3116508
11756
463
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m