Number of items: 418
2941477
11636
463
6 000 HUF
2987444
11637
463
1 000 HUF
3019739
11638
463
5 000 HUF
3119866
11639
463
Grafenthal? gyermekpár éjjel. Sorszámozott, hibátlan, m: 14 cm
4 000 HUF
3114413
11640
463
2 darab porcelán patikai edény, feliratokkal, egyik jelzett, kis kopással, m: 14,5-16,5 cm
4 000 HUF
3114397
11641
463
The Leonardo Collection egyszemélyes szervírozó szett, szecessziós stílusban díszítve, jelzett, hibátlan, díszdobozban.
5 000 HUF
3112675
11642
463
Myott Royal Mail 6 darab süteményes tányér. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 17 cm
4 000 HUF
3112572
11643
463
Cseh Alt Wien rokokó férfi kecskével. Jelzett, virágszirmokon kis hiányokkal, m: 23 cm
6 000 HUF
3113201
11644
463
MZ csehszlovák historizáló mintás emeletes asztalközép. Jelzett, kis kopással, m: 33 cm
6 000 HUF
3116512
11645
463
Kínai zöldséges asszony. Jelzés nélkül, restaurált, m: 35 cm
5 000 HUF
2944355
11646
463
2 400 HUF
2988681
11647
463
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m