Number of items: 418
3117056
11781
463
Porcelán sütőedény fém tartóval, hibátlan, 36x24 cm
3 000 HUF
3117025
11782
463
Delft szerelmespár. Jelzett, minimális kopással, 8x8 cm
1 800 HUF
3117017
11783
463
Porcelán elefánt. Sitzendorf?, számozott, hibátlan, 20x16 cm
3 000 HUF
3117195
11784
463
Aquincum csibe. Jelzett, hibátlan, m: 5 cm
3 000 HUF
3117190
11785
463
Úttörő. Orosz porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
2 600 HUF
3117187
11786
463
Metzler & Ortloff kutya figura. Jelzett, hibátlan, h: 10 cm
3 000 HUF
3117164
11787
463
Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett. ragasztott, m: 13,5 cm
1 000 HUF
3115073
11788
463
Hummel ágon ülő kislány. Jelzett, madár farka letört, m: 15 cm
1 000 HUF
3117290
11789
463
Kutya. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 14 cm
3 000 HUF
3117879
11790
463
9 darabos porcelán tétel, közte 2 darab Herendi tálka
2 600 HUF
3117802
11791
463
Aranyfestéses japán laposváza. Jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
1 800 HUF
3118687
11792
463
Villeroy & Boch vasfűmintás kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 29 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m