Number of items: 464

Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20905.

2 000 HUF

Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20906.

1 400 HUF

Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
20907.

2 400 HUF

Nyelvművelő Füzetek 1-4. száma: Szinnyei József: Jó magyarság.; Zolnai Gyula: Van-e szükség nyelvművelésünk irányítására?; Vásárhelyi Gergely: A magyar nyelv küzdelmes sorsa Erdélyben.; Zolnai Gyula: Idegen szavaink és a nyelvújítás. A Magyar Tudományos Akadémia Nyelvművelő Bizottságának megbízásából szerk.: Zsirai Miklós. Bp., 1935-1937, MTA. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kis sérüléssel.
20908.

1 000 HUF

Choma, Anne: Gentleman Jack. Anne Lister titkos élete. 2019, HVG Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20909.

1 000 HUF

D. Szabó Ede: Urak és gavallérok. Drámák - Vigalmak - Legendák. Bp., 2008, ETK Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20910.

2 400 HUF

3 db krimi: Ellery Queen: A kétlelkű Gimball Félvászon kötésben.; Morland: Az árny gyilkos. Pengős regények; Blake: Gyilkosság a túlvilágról. Bp., Athenaeum.
20911.

2 000 HUF

20912.

2 000 HUF

Bánffy Miklós 3 műve: Megszámláltattál... Kolozsvár, é.n.-1934. Kolozsvári Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + És hijjával találtattál... I-II. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20914.

2 400 HUF

Arany-kéziratok. A bevezetőt írta és a dokumentumokat válogatta: Novák László. Az Arany János Múzeum Irodalomtörténeti Gyűjteménye 1. Nagykőrös, 1982, Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés, az előzéklap kissé sérült. Megjelent 600 példányban.
20915.

2 000 HUF

Márai Sándor: Napló. (1943-1944). Bp., [1945], Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos gerinccel, sérült fűzéssel, hiányzó címlappal, az utolsó lapon (szöveget nem érintő) hiánnyal.
20916.

2 400 HUF

20917.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF