Books: Other rarities Number of items: 464
3115861
20980
463
1 200 HUF
3115865
20981
463
Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
1 600 HUF
3119273
20982
463
John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,
1 800 HUF
3117494
20983
463
Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium megbízásából szerk. és kiadja a M. Kir. Orsz. Színművészeti Akadémia igazgatósága és tanári testülete. Bp., 1930, Athenaeum-ny., 329+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, egy lap kijár.
1 600 HUF
3117530
20984
463
Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval és gerinccel.
1 200 HUF
2919611
20985
463
2200
2 200 HUF
3117341
20986
463
1 800 HUF
1301839
20987
463
1 800 HUF
3117516
20988
463
Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
1 800 HUF
3117470
20989
463
Bosnyák István: Kis éji Ady-breviárium. Anno Domini 1989. Újvidék, 1993, Jugoszláviai Magyar Művelődési Társaság. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3113101
20990
463
Evelyn Waugh: Utolsó látogatás. Budapest, é.n. Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóval és modern műanyag védőborítóval, kissé laza kötéssel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé foltos lapélekkel.
1 600 HUF
3113105
20991
463
Sinclair Lewis: Elmer Gantry (a prédikátor). Budapest, é.n., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóval.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house