Number of items: 464

Vatai László: Az isten szörnyetege (Ady Lírája.) Washington, D. C., 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
20992.

1 800 HUF

Sükösd Mihály: A kívülálló. Vizsgálati fogság. Két regény. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Sükösd Mihály (1933-2000) József Attila-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány.
20993.

1 600 HUF

Egely György: Tiltott találmányok. Bp.,2000, Egely Kft. Kiadói papírkötés. Utolsó oldalon folttal.
20994.

1 600 HUF

Zajzoni Rab István: Erdély zugából... - - prózája. Szerk.: Bartha Judit, Magdó János, Nagy János. (DEDIKÁLT). Szecseleváros (Négyfalu), 1992, Zajzoni Rab István Líceum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. A kötet egyik szerkesztője, Magdó János által Dr. Szele Lajosnak DEDIKÁLT példány.
20995.

1 800 HUF

Háfiz: 50 ghazal. A kötetet szerk. és a tanulmányt írta: Dr. Sárközy Miklós. (Pécs-Bp., 2018), Pécsi Testvérvárosi Egyesület - Magyar Pen Club. Magyar és perzsa nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
20996.

3 800 HUF
10,30
11,88

20997.

2 800 HUF

20998.

1 400 HUF

20999.

3 800 HUF
10,30
11,88

Orosz költők antológiája. Ford.: Győri-Juhász Jenő. Bp., [1945], Anonymus (Urbányi István-ny.), 340+(12) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21000.

2 400 HUF

21001.

1 800 HUF

Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Ford.: Galgóczy Árpád. (DEDIKÁLT). H.n., 2008, Polar Alapítvány - Valo-Art Bt. (Szentendre, Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely). Kiadói bőrkötésben, merített papíron. Megjelent 20 számozott példányban, ebből ez a 09. számú. A fordító, Galgóczy Árpád (1928-2022) József Attila- és Palládium díjas műfordító, író, költő, egykori Gulag-rab által (fia részére) DEDIKÁLT példány.
21002.

14 000 HUF
37,94
43,75

Pajor András: Rongyosok. Ifjúsági regény. DEDIKÁLT! hn., én., Prudencia Kör. Kiadói papírkötés.
21003.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF