https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Budapest 150

Number of items: 60

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
1
18397.

1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18398.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18399.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..
1
18400.

1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18401.

König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.
1
18402.

Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm
1
18403.

1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.
1
18404.

463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos
1
18405.

1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.
1
18407.

1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18408.

Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.
1
18409.

Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment